Vodafone TV

Vodafone TV, en popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan izleyebileceğiniz bir servistir. Üstelik şimdi ilk 1 ay ÜCRETSİZ! Vodafone TV ile kanallardaki yayın akışını durdurup tekrar oynatabilirsiniz. Beğendiğiniz programları arkadaşlarınızla Facebook veya Twitter üzerinden paylaşabilirsiniz. Hatırlatıcılar kurarak kaçırmak istemediğiniz TV programları başlamadan önce kendinize uyarı gönderebilirsiniz. Bütün bu eğlenceye ister wifi bağlantısı üzerinden, ister 3G bağlantı üzerinden mobil internet paketinizi tüketmeden erişebilirsiniz. Vodafone-TV

 

Abonelik Paketleri

Standart Paket : 5 TL/Ay
İLK AY ÜCRETSİZ!
Standart paket kapsamında ayda sadece 5 TL’ye (tüm vergiler dahil) popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefon veya tabletinizden uygulamayı indirerek, ya da bilgisayarınızdan Vodafone-TV adresine girerek izleyebilirsiniz. Servise 3G veya WiFi üzerinden erişebilirsiniz.
Şu anda sadece Standart Pakete üyelik yapılabilmektedir. Çok yakında sunacağımız diğer abonelik paketlerimizi buradan takip edebilirsiniz.